Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SET 10 SACI FLEECE PT T 7/1 6.904-084.0
- Număr anunț
- DA22446550
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 18936000-9 · Saci textili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,46 RON
- Valoare finală
- 198,46 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 12:57
- Data finalizării
- 21.02.2019 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.