Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii topografice
- Număr anunț
- DA22439388
- Autoritate contractantă
- Comuna Mediesu Aurit (CUI 3896984)
- Furnizor / câștigător
- MARY PREST COM SRL (CUI 8383262)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare finală
- 18.000 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 15:41
- Data finalizării
- 21.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.