Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse papetarie si birotica

Număr anunț
DA22453364
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCHINA (CUI 4231830)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.127,30 RON
Valoare atribuită
5.127,30 RON
Data publicării
21.02.2019 10:56
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.127,30 RON

din 5.127,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.