Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator lichid dezinfectie / dezinfectant pentru fixare in ambulanta

Număr anunț
DA22450254
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SATU MARE (CUI 8069902)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
21.02.2019 07:49
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.