Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete autoadezive

Număr anunț
DA22449002
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,61 RON
Valoare atribuită
257,61 RON
Data publicării
20.02.2019 15:06
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,61 RON

din 257,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.