Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS BLACK NR.932XL CN053AE

Număr anunț
DA22448259
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02607 (CUI 24931537)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,06 RON
Valoare atribuită
110,06 RON
Data publicării
20.02.2019 14:24
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,06 RON

din 110,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.