Ofertă acceptată
Cumpărare directă
diverse materiale
- Număr anunț
- DA22447919
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- GĂBIŢZU COM SRL (CUI RO21302656)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945,46 RON
- Valoare atribuită
- 945,46 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 14:05
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
945,46 RON
din 945,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro