Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Makita - HP457DWE - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 1.5 Ah
- Număr anunț
- DA22449347
- Autoritate contractantă
- Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI RO27457340)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949,56 RON
- Valoare atribuită
- 949,56 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 15:29
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
949,56 RON
din 949,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro