Ofertă acceptată
Cumpărare directă
usa garaj Kingspan industriala 5000x4300 manuala
- Număr anunț
- DA22449866
- Autoritate contractantă
- Service CIclop SA (CUI 11573879)
- Furnizor / câștigător
- DIALC ROM SRL (CUI RO14139239)
- Cod CPV
- 44221240-9 · Usi de garaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.626,76 RON
- Valoare atribuită
- 15.626,76 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 17:03
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 17:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.626,76 RON
din 15.626,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro