Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta produse INFOPRIM pentru alte institutii

Număr anunț
DA22455551
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VRANCEA (CUI 4718101)
Furnizor / câștigător
SOFTWARE DISTRIBUTION GROUP SRL (CUI RO23017940)
Cod CPV
72212443-6 · Servicii de dezvoltare de software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
21.02.2019 12:36
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.