Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PQR260*85-20
- Număr anunț
- DA22441744
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,60 RON
- Valoare atribuită
- 109,60 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 09:24
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109,60 RON
din 109,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro