Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiul de fezabilitate pentru lucrari de drumuri

Număr anunț
DA22429605
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI JUD. PRAHOVA (CUI 2843035)
Furnizor / câștigător
GLOBAL ROUTES EXPERT SRL (CUI 30106721)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.988 RON
Valoare atribuită
57.988 RON
Data publicării
18.02.2019 15:10
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.988 RON

din 57.988 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.