Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie curatitor cu apa sub presiune Karcher K3
- Număr anunț
- DA22427732
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CALINESTI OAS (CUI 17344327)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,37 RON
- Valoare atribuită
- 198,37 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 13:52
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,37 RON
din 198,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro