Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole

Număr anunț
DA22455259
Autoritate contractantă
MUZEUL REGIUNII PORTILOR DE FIER (CUI 4337425)
Furnizor / câștigător
ABT CLAUS TEMATIC S.R.L. (CUI 40084221)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.794,46 RON
Valoare atribuită
17.794,46 RON
Data publicării
21.02.2019 12:22
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.794,46 RON

din 17.794,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.