Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coltar chinga S3 / Chinga ancorare marfa cu maner ERGO 5 Tone - L 10M
- Număr anunț
- DA22454827
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- NOVA - TECH PRODUCTION SRL (CUI RO32066410)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 538 RON
- Valoare atribuită
- 538 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 12:01
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
538 RON
din 538 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro