Ofertă acceptată Cumpărare directă

Costum agent de paza

Număr anunț
DA22454726
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
Furnizor / câștigător
Asociatia persoanelor cu handicap "SFANTA ELENA" Bistrita - Sectia "PRODUCTIE SI COMERT HELP" (CUI 26180517)
Cod CPV
18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,50 RON
Valoare atribuită
917,50 RON
Data publicării
21.02.2019 11:56
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 18:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,50 RON

din 917,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.