Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriat sala pt sectiile de box,karate,dans sp.

Număr anunț
DA22454694
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI (CUI 4420651)
Furnizor / câștigător
ANA INTERACTIV COMPANY SRL (CUI RO26281252)
Cod CPV
70130000-1 · Servicii de inchiriere de bunuri imobiliare proprii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59 RON
Valoare atribuită
59 RON
Data publicării
21.02.2019 11:55
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59 RON

din 59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.