Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu FTP CAT6 PNI F06 cu 4 perechi pentru internet 1 Gigabit si sisteme de supraveghere Rola 305m

Număr anunț
DA22453375
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI (CUI 4742037)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
Cod CPV
31330000-8 · Cablu coaxial (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
21.02.2019 10:57
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.