Ofertă acceptată
Cumpărare directă
actualizare licentiere antivirus statii
- Număr anunț
- DA22452063
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
- Cod CPV
- 72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.635 RON
- Valoare atribuită
- 2.635 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 09:57
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.635 RON
din 2.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro