Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse birou

Număr anunț
DA22451273
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mircea Eliade (CUI 3228837)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PRO OFFICE (CUI RO33817583)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
751,79 RON
Valoare atribuită
751,79 RON
Data publicării
21.02.2019 09:11
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

751,79 RON

din 751,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.