Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport fixare etajera medicatie

Număr anunț
DA22450932
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460 RON
Valoare atribuită
460 RON
Data publicării
21.02.2019 08:49
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460 RON

din 460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.