Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare
- Număr anunț
- DA22450704
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- CLIMAVENT IMPORT-EXPORT SRL (CUI 28375540)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.700 RON
- Valoare atribuită
- 6.700 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 08:35
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.700 RON
din 6.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro