Ofertă acceptată Cumpărare directă

SARMA ZINCATA 0,8MM

Număr anunț
DA22449887
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERA SI OPERETA "NAE LEONARD (CUI 3127301)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44333000-3 · Sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,74 RON
Valoare atribuită
924,74 RON
Data publicării
20.02.2019 17:22
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 17:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,74 RON

din 924,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.