Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cruce cardan 27x74,5

Număr anunț
DA22448795
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
Furnizor / câștigător
AUGSBURG INTERNATIONAL IMPEX SRL (CUI RO7904419)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,32 RON
Valoare atribuită
28,32 RON
Data publicării
20.02.2019 14:54
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,32 RON

din 28,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.