Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA22455091
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 29373652)
Furnizor / câștigător
PRIME SOLUTIONS SRL (CUI RO18238979)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152 RON
Valoare atribuită
152 RON
Data publicării
21.02.2019 12:13
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152 RON

din 152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.