Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCARI CNF DESCRIERE

Număr anunț
DA22451889
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara "Grigore Ghica Voda" Iasi (CUI 4541700)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,40 RON
Valoare atribuită
508,40 RON
Data publicării
21.02.2019 09:49
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,40 RON

din 508,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.