Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pt. sediu- reumplere cartuse HP(Ref.6154)

Număr anunț
DA22448160
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,45 RON
Valoare atribuită
113,45 RON
Data publicării
20.02.2019 14:18
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,45 RON

din 113,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.