Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie RAM DDR3 4GB 1600MHz CL11 1.35V, DG.04G2K.KAM, Internal HDD Toshiba P300 HDD 3,5'', 1TB, SAT

Număr anunț
DA22449474
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,88 RON
Valoare atribuită
238,88 RON
Data publicării
20.02.2019 15:40
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,88 RON

din 238,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.