Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Tastatura + Mouse wireless HP C2710, Alb
- Număr anunț
- DA22449137
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,52 RON
- Valoare atribuită
- 123,52 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 15:14
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 16:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,52 RON
din 123,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro