Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-LINK TL-SF1005D, 5 porturi 10/100
- Număr anunț
- DA22449012
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA (CUI 4279790)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,98 RON
- Valoare atribuită
- 343,98 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 15:07
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
343,98 RON
din 343,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro