Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii informatice
- Număr anunț
- DA22447078
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
- Cod CPV
- 30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340,34 RON
- Valoare atribuită
- 340,34 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 13:23
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
340,34 RON
din 340,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro