Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM 8GB DDR31600MHZ ZEPPELIN DDR3/1600 8GB (life time, dual channel) "ZE-DDR3-8G1600b"
- Număr anunț
- DA22446742
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.292,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.336,14 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 13:06
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.336,14 RON
din 1.292,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro