Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dell Mobile Precision 3520, 15.6-inch FHD (1920x1080) IPS, Intel Xenon E3-1505M v6 3GHz, 32GB
- Număr anunț
- DA22445865
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
- Furnizor / câștigător
- POWER OFFICE SRL (CUI RO32398851)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.990 RON
- Valoare atribuită
- 10.990 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 12:22
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.990 RON
din 10.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro