Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flori si aranjamente florale

Număr anunț
DA22453908
Autoritate contractantă
Centrul Cultural si de Tineret " Stefan Iordache (CUI 36772516)
Furnizor / câștigător
BY CARMEN EVENTS SRL (CUI RO27689781)
Cod CPV
03121200-7 · Flori taiate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.500 RON
Valoare atribuită
27.500 RON
Data publicării
21.02.2019 11:21
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 19:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.500 RON

din 27.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.