Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD WD Blue 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III [WD10EZEX]

Număr anunț
DA22451236
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII DE MUSCEL (CUI 4122515)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,87 RON
Valoare atribuită
163,87 RON
Data publicării
21.02.2019 09:10
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,87 RON

din 163,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.