Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RPR Carbon, kit 500 teste, Test rapid Shigella in materii fecale, Salmonella spp. in materii fecale
- Număr anunț
- DA22448225
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520 RON
- Valoare atribuită
- 527,60 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 14:22
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
527,60 RON
din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro