Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INL. F. POLEN, F. AER, F. ULEI, - FORD B-MAX - B139RWR
- Număr anunț
- DA40546895
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- INTER NT SERVICE SRL (CUI RO10552150)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742,39 RON
- Valoare atribuită
- 742,39 RON
- Data publicării
- 04.06.2026 06:57
- Termen limită
- 10.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2026 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
742,39 RON
din 742,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro