Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PROMOTIONAL
- Număr anunț
- DA22455471
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
- Furnizor / câștigător
- ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI RO27002747)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 12:33
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.500 RON
din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro