Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Panou de informare PNDL pentru investitia , Asfaltare strazi in Comuna Alunis,Judetul Mures"
- Număr anunț
- DA22454731
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare finală
- 8.700 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 11:56
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.