Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Regulator tehnic model Constant 2000
- Număr anunț
- DA22450318
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
- Cod CPV
- 39341000-4 · Echipament pentru controlul presiunii gazului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,20 RON
- Valoare atribuită
- 259,20 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 07:59
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259,20 RON
din 259,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro