Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE TOATE ANOTIMPURILE 195/65R15 95T WESTLAKE SW602 (C C 72dB)

Număr anunț
DA22450281
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
PROCAR TOP DUMBRAVEI SRL (CUI 31562505)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,28 RON
Valoare atribuită
740,28 RON
Data publicării
21.02.2019 07:54
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740,28 RON

din 740,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.