Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera IP Dahua IPC-HFW4431D-AS

Număr anunț
DA22449899
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
EVANET SOLUTIONS SRL (CUI 26539824)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.865,80 RON
Valoare atribuită
5.865,80 RON
Data publicării
20.02.2019 17:38
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.865,80 RON

din 5.865,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.