Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor presiune ulei / combustibil 4 poli, 7 bar M16x1,5
- Număr anunț
- DA22448832
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI RO36871978)
- Furnizor / câștigător
- AUGSBURG INTERNATIONAL IMPEX SRL (CUI RO7904419)
- Cod CPV
- 35125100-7 · Senzori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174,36 RON
- Valoare atribuită
- 174,36 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 14:56
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
174,36 RON
din 174,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro