Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie materiale

Număr anunț
DA22448748
Autoritate contractantă
Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI RO34188163)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633,50 RON
Valoare atribuită
633,50 RON
Data publicării
20.02.2019 14:52
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,50 RON

din 633,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.