Ofertă acceptată Cumpărare directă

VELT MMA 250 - Aparat de sudura tip invertor

Număr anunț
DA22454572
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila (CUI RO2240280)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042,02 RON
Valoare atribuită
1.042,02 RON
Data publicării
21.02.2019 11:50
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042,02 RON

din 1.042,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.