- Număr anunț
- DA22452575
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
- Furnizor / câștigător
- COMSIG AUTOMOBILE SRL (CUI RO17157507)
- Cod CPV
- 42123500-2 · Turbocompresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.175,28 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 10:21
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.175,28 RON
din 1.175,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro