Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de telefonie mobila

Număr anunț
DA22449779
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,44 RON
Valoare atribuită
227,44 RON
Data publicării
20.02.2019 16:28
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,44 RON

din 227,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.