Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telecomunicatii si internet

Număr anunț
DA22426569
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.912,40 RON
Valoare atribuită
11.912,40 RON
Data publicării
18.02.2019 13:01
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.912,40 RON

din 11.912,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.