Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIOCAN GBH 2-28

Număr anunț
DA22452152
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
906,76 RON
Valoare atribuită
906,76 RON
Data publicării
21.02.2019 10:00
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

906,76 RON

din 906,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.