Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB 6X80

Număr anunț
DA22452002
Autoritate contractantă
EDIL SAL PREST (CUI 36443211)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119 RON
Valoare atribuită
119 RON
Data publicării
21.02.2019 09:54
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119 RON

din 119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.